Aanmeldingen (119)

!!! Maximaal 120 deelnemers !!!

Wanneer u zich heeft aangemeld nadat er al 120 deelnemers aangemeld waren, ontvangt u hier later bericht van. U wordt dan op een reservelijst geplaatst, mochten deelnemers zich op een later moment afmelden.

Naam Woonplaats Verblijf
Dhr. R.L. Antes Ridderkerk Programma + Lunch
Ds. G.J. van Asperen Werkendam Programma + Lunch + Diner
Ds. M. Baan Veenendaal Programma + Lunch
Prof. dr. A. Baars Woudenberg Programma + Lunch + Diner
Ds. T.A. Bakker Nieuwe-Tonge Programma + Lunch + Diner
Ds. C.J. Barth Langbroek Programma + Lunch + Diner
Ds. W. van Benthem Genemuiden Programma + Lunch
Ds. M.A. van den Berg Groot-Ammers Programma + Lunch + Diner
Ds. D. Boers Goudswaard Programma + Lunch + Diner
Ds. K.H. Bogerd Wouterswoude Programma + Lunch + Diner
Dhr. B. van den Boogaard Dordrecht Programma + Lunch + Diner
Ds. J. Bos Urk Programma + Lunch
Ds. B.M. van den Bosch Linschoten Programma + Lunch + Diner
Dhr. P. Braal Nijkerk Programma + Lunch + Diner
Dhr. C. Bregman Hendrik-Ido-Ambacht Programma + Lunch + Diner
Ds. J.C. Breugem Boven-Hardinxveld Programma + Lunch
Ds. T. van Bruggen Streefkerk Programma + Lunch + Diner
Ds. C. Budding Goudswaard Programma + Lunch + Diner
Ds. C.M. Buijs Elspeet Programma + Lunch + Diner
Ds. P.D.J. Buijs Nunspeet Programma + Lunch
Dhr. J. Cabaret H.I. Ambacht Programma + Lunch + Diner
Drs. C. Cornet Nieuw-Balinge Programma + Lunch + Diner
Ds. A. van Dalen Lopikerkapel Programma + Lunch
Dhr. J.A. van Damme Yerseke Programma + Lunch + Diner
Ds. J. van Dijk Ridderkerk Programma + Lunch
Ds. Alexander Eberson Terneuzen Programma + Lunch + Diner
Dhr. H.J. van Ee Barneveld Programma + Lunch
Ds. A.A. Egas Damwoude Programma + Lunch + Diner
Ds. W.P. Emaus Urk Programma + Lunch + Diner
Dhr. P.J. Francke Waarde Programma + Lunch + Diner
Ds. W.J. van Gent Ouderkerk aan de Amstel Programma + Lunch + Diner
Dhr. C. de Geus Sommelsdijk Programma + Lunch + Diner
Ds. C. Gielen Middelharnis Programma + Lunch + Diner
Dhr. B.S. van Groningen H.I. Ambacht Programma + Lunch + Diner
Ds. A. de Groot Genemuiden Programma + Lunch + Diner
Ds. E.J. de Groot Katwijk Programma + Lunch
Ds. J.W.J. Guis Poeldijk Programma + Lunch
Ds. Aart-Jan Hagedoorn Hellouw Programma + Lunch + Diner
Ds. L.D.A. Hartevelt Houten Programma + Lunch
Dhr. Johan den Hartog Ridderkerk Programma + Lunch
Prof. dr. J. Hoek Veenendaal Programma + Lunch + Diner
dr. P.C. Hoek Sommelsdijk Programma + Lunch + filepakket
Dhr. C.A. Hoekman Kapelle Programma + Lunch
Ds. P.M. van t Hof Rijssen Programma + Lunch
Dhr. C. van den Hoorn Waarde Programma + Lunch + Diner
Ds. J.B. ten Hove Veenendaal Programma + Lunch + Diner
Ds. J.M.J. Kieviet Renswoude Programma + Lunch + filepakket
Dhr. P.D. Knöps Nieuwe-Tonge Programma + Lunch + Diner
Dhr. B Koopman Naarden Programma + Lunch + Diner
Ds. H. Korving Urk Programma + Lunch + Diner
ds. C. Koster Bleiswijk Programma + Lunch + filepakket
Ds. M. Kreuk Oude-Tonge Programma + Lunch + Diner
Ev. Johan Krijgsman Benthuizen Programma + Lunch + Diner
Dhr. C. Kruijning Hasselt Programma + Lunch
Ds. H. Lassche Rijssen Programma + Lunch + filepakket
Ds. N.F.L. de Leeuw Oude Pekela Programma + Lunch + Diner
Ds. H.J.T. Lubbers Woudenberg Programma + Lunch
Ds. J.T. Maas Vinkeveen Programma + Lunch
Ds. W.C. Meeuse Sliedrecht Programma + Lunch + Diner
Dhr. E. Meijer Werkhoven Programma + Lunch
Dhr. H. Meijer Rotterdam Programma + Lunch + Diner
Ds. J.A. Mol Driezum Programma + Lunch + Diner
Dhr. Rien Molenaar Rouveen Programma + Lunch
Drs. J Mulder Nijkerkerveen Programma + Lunch + Diner
Ds. W.M. Mulder Wijk en Aalburg Programma + Lunch + Diner
Ds. W.W. Nijdam Alblasserdam Programma + Lunch + Diner
Ds. M. Noorderijk Zetten Programma + Lunch
Dhr. D. van den Noort Kanpen Programma + Lunch + Diner
Ds. Ewout van den Noort Nijkerk Programma + Lunch + Diner
Ds. P. den Ouden Katwijk aan Zee Programma + Lunch + Diner
Ds. F Pierik Drachten Programma + Lunch + Diner
Dhr. Dries Polinder Putten Programma + Lunch
Ds. H. Polinder Urk Programma + Lunch + Diner
Drs. Joh. Poot Genemuiden Programma + Lunch + Diner
Ds. G.J. Post Nieuwpoort Programma + Lunch + Diner
Ds. Joh. Post Putten Programma + Lunch + Diner
Dhr. S.D. Post Gorinchem Programma + Lunch + filepakket
Dhr. J. van Reenen Veenendaal Programma + Lunch
Ds. M. van Reenen Oldebroek Programma + Lunch + Diner
Ds. J van Rijswijk Oud Beijerland Programma + Lunch + Diner
Ds. R. P. van Rooijen Oosterwolde Programma + Lunch
Dhr. Daniël Rosbergen Alblasserdam Programma + Lunch + Diner
Dhr. J. J. C. Schipper IJsselstein Programma + Lunch + Diner
Dhr. J. Schneider Woudrichem Programma + Lunch + Diner
Dhr. M Slingerland Gouda Programma + Lunch + Diner
Ds. W.L. van der Staaij Den Haag Programma + Lunch + Diner
Dhr. P.L. Van Steenselen Maasdam Programma + Lunch + Diner
Ds. H.J. Stoutjesdijk Dordrecht Programma + Lunch + Diner
Ds. J. Tadema Nijkerk gld Programma + Lunch + Diner
Ds. E.J. Terpstra Bunschoten-Spakenburg Programma + Lunch + Diner
Dhr. F. J. Tollenaar Waarde Programma + Lunch + Diner
Ds. P.W.J. van der Toorn Bunschoten Programma + Lunch + Diner
Ds. L. Treur Waardenburg Programma + Lunch + Diner
Ds. D. W. Tuinier Kampen Programma + Lunch
Dhr. L.J. van Valen Dordrecht Programma + Lunch + Diner
Dhr. G. van Veldhuisen Waarde Programma + Lunch + Diner
Ds. S.J. Verheij Barneveld Programma + Lunch
Dhr. J.A. Verhelst Terneuzen Programma + Lunch
Dhr. W Visscher Genemuiden Programma + Lunch
Dhr. A. de Visser Middelharnis Programma + Lunch + Diner
Ds. K Visser Driebergen Rijsenburg Programma + Lunch
Dhr. W. Visser Nunspeet Programma + Lunch
Ds. J.P.J. Voets Bruchem Programma + Lunch + Diner
Ds. P. de Vries Nunspeet Programma + Lunch + Diner
Dhr. A.M. Vroegop Ede Gld Programma + Lunch + Diner
Ds. J.R. van Vugt Kruiningen Programma + Lunch + Diner
Dhr. E.C. De Waard Driezum Programma + Lunch + Diner
Drs. D. van der Wal Aalten Programma + Lunch
Ds. J. van Walsem Leerdam Programma + Lunch + filepakket
Ds. P. Wijnberger Bergambacht Programma + Lunch
Ds. T. Wijnsma Putten Programma + Lunch
Ds. A.N. van der Wind Kerkwijk Programma + Lunch + Diner
Ds. L. De Wit Ede Programma + Lunch + Diner
Ds. C. van de Worp ‘t Harde Programma + Lunch
Ds. G. van Zanden Urk Programma + Lunch
Ds. A. van Zetten Bennekom Programma + Lunch + Diner
Ds. H.G. van der Ziel Waarder Programma + Lunch + Diner
Ds. J.N. Zuijderduijn Oosterwolde Programma + Lunch
Ds. A. van der Zwan Dordrecht Programma + Lunch + Diner
© Copyright 2021 | Beheerderspaneel | Mogelijk gemaakt door DGN Websolutions